Apex Legends, Steam’de anlık oyuncu rekoru kırdı! Anlık oyuncusu yarım milyonu aştı

Electronic Arts’ın oynaması fiyatsız battle royale oyunu Apex Legends, yayınladığı yeni güncelleme Hunted sayesinde anlık oyuncu sayısında rekor yaşadı. Apex Legends’ın Steam’deki tüm vakitlerin anlık oyuncu sayısı yarım milyonu aştı.

APEX LEGENDS, STEAM’DE ANLIK OYUNCU REKORU KIRDI

SteamDB sitesinden alınan bilgilere nazaran oynaması fiyatsız battle royale oyunu Apex Legends’ın son güncellemesiyle bir arada oyuncular oyuna akın etti. Apex Legends’i anlık olarak son 24 saatte 511 bin 676 kişi oynamasının akabinde tüm vakitlerin en yüksek sayısına ulaştı.

Apex Legends’ın yeni anlık oyuncu rekoru 10 Ağustos Çarşamba günü saat 13:00 itibariyle kırıldığı bildirildi. Oyunu 511 bin kişi oynarken Twitch izleyicisi ise 115 binin üzerine çıktı. Apex Legends’ı gün içerisinde ise ortalama olarak 300 bin kişi oynadığı da anlaşıldı.

Apex Legends’ın yeni güncellemesi Hunted, oyuncuları oyuna tekrardan dönmesini sağladı. Yeni şampiyon Vantage – Survivalist Sniper’ın açılmasıyla beraberinde gelen yeni özellikler, oyuncuları mest etmiş durumda.

APEX LEGENDS HUNTED YAMA NOTLARI

Apex Legends’ın yeni güncellemesi Hunted ile oyuna yeni şampiyon, savaş bileti, harita güncellemesi üzere birçok yenilik geldi. İşte yeni dönem yenilikleri:

YENİ KARAKTER

Vantage – Hayatta Kalma Gayeli Keskin Nişancı

Xiomara “Mara” Contreras, binlerce metre öteden keskin nişancı dürbününden gelen bir tehdidi görebilen bir hayatta kalma uzmanıdır. Çorak buz gezegeni Págos’ta kendisini yalnız başına doğuran haksız yere karar giymiş bir cürümlünün çocuğu olarak dünyaya gelen Vantage, sonuncu hayatta kalma yanlısı haline geldi. Düşmanca bir topraktan yaşamaya zorlandı, dürbünlü bir silahla akıl almaz derecede uygun oldu.

PASİF: Gözcü Lensi

  • Göz merceğinizle (silahsız yahut orta-uzun menzilli dürbünlerle) keşif yapmak için görünümleri hedefleyin ve atışlarınızın nereye ineceğini görmek için bir mermi düşürme göstergesi kullanın.

TACTICAL: Yankı Konumu

  • Kanatlı arkadaşınız Echo’yu konumlandırın ve akabinde ona hakikat fırlatın. Lansman için Echo’ya görüş sınırına sahip olmalıdır.

ULTIMATE: Keskin Nişancı İşareti

  • Özel keskin nişancı tüfeğinizi, siz ve grubunuz için bir hasar bonusu uygulayan düşman gayelerini işaretlemek için kullanın.

REFORGED KINGS CANYON GÜNCELLEMESI

5. dönemde, Skull Town ve Thunderdome, Loba’nın neden olduğu büyük bir patlamayla batırıldı. Kurtarma operasyonu tamamlandığına nazaran, Sendika Apex Oyunları için alanı tekrar inşa etti. Tarama makineleri, alanı okyanus tabanından gelen kumla yine doldurdu ve ikonik kafatasının merkezi olarak yeni bir savaş alanı tekrar inşa edildi.

SEVİYE ÜST SONU ARTIŞI

Oyuncular artık hesap düzeyi 500’ü geçerek 500 düzeyden oluşan 3 ek düzey daha düzey atlayabilir ve bu da tesirli seviyeyi azamî Düzey 500 Düzey 3’e getirebilir. Bu artış, hesap seviyelendirme yoluyla kazanılabilecek 345 ek Apex Paketi ekler ve herkesin yalnızca oyunu oynayarak bir yadigâr kazanabilmesini sağlar. Hesap seviyelendirme yoluyla kazanılabilecek toplam Apex Paketi sayısı artık 544’tür.

SAVAŞ BILETI

Bazı Savaş Bileti vazifeleri artık Battle Royale yahut Battle Royale olmayan modlarda tamamlanabilir ve size Savaş Biletini istediğiniz üzere tamamlama esnekliği sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir