Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunları sızdırıldı! 336 TL değerindeki 5 oyunu ücretsiz veriyor

Prime Gaming abonelerine özel olarak her ay kullanıcılarına fiyatsız oyunlar, oyun içi kozmetik öğeler üzere birçok ikram veren Prime Gaming aboneliğinin Aralık 2022 içerikleri sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere nazaran Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunlarının toplamı 336 TL kıymetindedir.

AMAZON PRIME GAMING ARALIK 2022 OYUNLARI SIZDIRILDI

Prime Gaming’den şimdi resmi bir açıklama gelmemesi nedeniyle sızdırılan bilgiler resmi olarak yanlışsız değildir fakat, Amazon Prime Gaming oyunlarının açıklanmasına sayılı günler kala sızdırılan oyunlar çoğunlukla doğruyu yansıtmaktadır. İşte Amazon Prime Gaming Aralık 2022 fiyatsız oyunları:

  • Brothers – A Tale of Two Sons –24,00 TL
  • Quake – 89,00 TL
  • Spinch – 25,00 TL
  • Doors: Paradox – 149,00 TL
  • Banners of Ruin –49,00 TL

Amazon Prime Gaming’in Aralık 2022 fiyatsız oyunlarına erişmek için buraya

Amazon Prime Gaming’de Aralık 2022’de fiyatsız oyunların yanı sıra birçok oyun içi kozmetikler de verilmektedir. Ayrıyeten Prime Gaming’de League of Legends için geçerli fiyatsız RP’nizi almayı unutmayın.

LEAGUE OF LEGENDS KAPSÜLÜ VE LOL RP

Ayrıca oyun içi kozmetikleri de vermeye devam ediyor. Lost Ark’ta Relic Rapport Chest Pack, Apex Legends’te Valkyrie Deep Dive Bundle, League of Legends’ta 350 RP, 1350 RP Kalıcı Dış Görünüş ve LoL kapsülü Mayıs ayında Amazon Prime Gaming aboneleriyle bir arada.

PRIME GAMING NE KADAR?

Amazon Prime’a ayda 7,90 TL karşılığında üye olarak Prime Gaming fiyatsız oyunlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıyeten birinci kez Prime abonesi olacaksanız 30 günlük fiyatsız deneme mühletinden de yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir