İsmail Kartal dönüyor!

Süper Lig kadrosu Gaziantep FK’da Erol Bulut periyodu sona eriyor. Erol Bulut’la yolları ayrılmaya karar veren Gaziantep temsilcisinde yeni teknik yönetici belirli oldu.

Ajansspor’da yer alan habere göre; Gaziantep FK, teknik yöneticilik vazifesi için İsmail Kartal ile prensip muahedesine vardı. Erol Bulut ile yollar resmen ayrıldıktan sonra İsmail Kartal ile kontrat imzalanacak.

Fenerbahçe’de 1.95 puan ortalaması

Geçtiğimiz dönem Fenerbahçe’de misyon alan İsmail Kartal; 21 maçta 12 galibiyet, 5 beraberlik ile 4 yenilgi elde etti ve 1.95 puan ortalamasını tutturdu. Lakin dönem sonunda sarı-lacivertliler dünyaca ünlü Jorge Jesus’u grubun başına getirmek üzere İsmail Kartal ile yollarını ayırmıştı.

Erol Bulut’un maaş alamıyorum açıklaması

Erol Bulut son periyotta yaptığı, “1,5 aydır maaş alamıyorum. Futbolcular da tıpkı şekilde” açıklaması gündem olmuştu. Sonrasında deneyimli teknik yönetici bu açıklamalarının yanlış anlaşıldığını lisana getirmişti. Bulut, “Fenerbahçe maçından sonra basın toplantısında ödemeler ile ilgili yaptığım bir açıklama vardı. 1,5 yıldır maaşımı kulübün bana ödemediği ile ilgili. O gerçek değil. Yanlış söz ettim. Kendi peşinatım ile ilgiliydi. Yanlış anlaşıldığım için kusura bakmasınlar.” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir