Kardeşlerim canlı izle! ATV Kardeşlerim 80. bölüm canlı izle! Kardeşlerim son bölümde neler oldu? 4 Mart ATV canlı izle!

Kardeşlerim, NG Medya imzalı, birinci kısmı 20 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dram, gençlik ve aşk cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Kardeşlerim canlı izle! 4 Mart ATV Kardeşlerim 80. kısım canlı izle! Kardeşlerim son kısımda neler oldu? ATV canlı izle!

KARDEŞLERİM CANLI YAYIN NEREDEN VE NASIL İZLENİR?

Kardeşlerim dizisini televizyondan izleyebileceğiniz üzere ATV’nin resmi web sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

KARDEŞLERİM SON KISIMDA NELER OLDU?

Ömer gerçekleri fark ediyor!

“Neden insanlık daima bizde kalıyor, öteki gidecek yeri yok mu?”

Ömer büyük bir öfkeyle konaktan ayrılırken, Şevval kaygı dolu bir halde depoda kilitli kalmıştır. Tolga, Zehra’yı içinde bulunduğu sıkıntı durumdan kurtarmak için evlenme yolunda ilerlerken, genç kızın yokluğu fark edilmiş, ağabeyi Onur peşine düşmüştür. Şengül çok para kazanacağını düşündüğü bir yatırıma girişmeye karar verir. Akif’in birtakım kuşkulu halleri, Suzan’ı harekete geçirirken, Doruk ve Berk cephesinde kıymetli gelişmeler yaşanır. Akif, beklenmedik bir atakla Şevval’i köşeye sıkıştırırken, bu durum hiç umulmadık bir sonuç doğurur.

KARDEŞLERİM YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Kal yanımda, tenin yaz gözlerin girdap Unutmak mümkün değil”

“Kurduğumuz hayaller bile hayal oldu…”

Yaptığı kazada yaralanan Akif, süratle hastaneye kaldırılırken, Şevval de başından ayrılmaz. Sarp ve Ömer tartışması yüzünden köfte tezgâhları dağılan Oğulcan, Ömer’e karşı tutum alırken, Akif başına gelen kazayı, kendi faydasına çevirmek için kolları sıvar. Zehra, ağabeyi Gurur tarafından, acımasız bir formda köşeye sıkıştırılır. Afra ve Oğulcan cephesinde değerli gelişmeler yaşanırken, Ayla’nın Şengül’e yaptığı son atak, tüm Eren ailesini şoke eder.

KARDEŞLERİM OYUNCU KADROSU

Akif Atakul (Celil Nalçakan), (1-): Suzan’ın eşi, Nebahat’ın eski, Zümrüt’ün eski sevgilisi; Doruk, Melisa ve Kaan’ın babasıdır. İş insanıdır. Atakul Grup’un sahibidir. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet mahrumu bir insandır.

Şengül Aslan (Fadik Sevin Atasoy), (1-): Orhan’ın eski eşi, Aybike ve Oğulcan’ın annesidir.

Orhan Eren (Cüneyt Mete), (1-): Şengül’ün eski eşi, Aybike ve Oğulcan’ın babasıdır. Evvelce Ataman Koleji’nde hademe olarak çalışmaktaydı. Merhametli ve düzgün kalpli bir adamdır. Karısının, çocuklarının ve yeğenlerinin memnunluğunu istemektedir.

Ömer Eren/Yılmaz (Yiğit Koçak), (1-): Suzan’ın ve Ahmet’in oğlu, Süsen’in sevgilisi ve Şahane’nin kardeşidir. Zeki, hırslı lakin bir o kadar da duygusaldır. Daima varlıklı olmayı hayal etmektedir.

Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Coşkun), (1-): Hatice ve Veli’nin kızı, Kadir’in kardeşi, Emel’in ablası, Doruk’un sevgilisidir. Gururlu, dürüst, çalışkan bir kızdır.

Suzan Atakul (Ahu Yağtu), (1-): Akif’in eşi, Kenan’ın eski eşi, Ahmet Yılmaz’ın eski sevgilisi; ve Olağanüstü ve Ömer’in annesidir. Ayrıyeten Akif’in eski ortağıdır.

Nebahat Şen (Simge Selçuk), (1-): Akif’in eski eşi, Doruk ve Melisa’nın annesidir. Ayla’nın eski ortağıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir