Kayseri OSB İtfaiyesi 7/24 hazır

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Lider Mehmet Yalçın, Türkiye’deki sayılı üretim merkezlerinden biri olan Kayseri OSB’de yangın ve başka olumsuz durumlara karşı Kayseri OSB İtfaiyesi’nin 7/24 hazır olduğunu belirtti. Kayseri OSB İtfaiyesi işçisinin fedakârca misyonlarını sürdürdüklerini tabir eden Lider Yalçın, işçinin bu kıymetli haftasını kutladığını söyledi.

Kayseri OSB İtfaiyesi’nin çağdaş alt yapısı ve 11 araçlık faal filosuyla yangın söndürme, kurtarma ve başka faaliyetlerde bulunduğuna dikkat çeken Lider Yalçın, başta orman yangınları olmak üzere büyük çaptaki yangınların kısa müddette söndürülmesi hedefiyle Türkiye’nin tamamında vazife yapabilecek kapasiteye sahip bulunduklarının altını çizdi. Lider Yalçın, Kayseri OSB İtfaiyesi’nin en son olarak Mersin Gülnar’da çıkan orman yangının söndürülmesi çalışmalarına takviye olduğunu hatırlattı.

Kayseri OSB İtfaiyesi’nin daima faal olduğunu vurgulayan Yalçın, Kayseri OSB İtfaiyesi takımlarının Kayseri Valiliği öncülüğünde düzenlenen yangın tatbikatları başta olmak üzere tüm çalışmalara katıldığını da kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir