Kayseri’de Tenis Defi Ligi sona erdi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayserililerin sporla iç içe, sağlıklı bir formda yaşamalarına katkı sunmak emeliyle Spor A.Ş. marifetiyle tesislerinde düzenlediği kursların yanı sıra ulusal ve milletlerarası birçok aktifliğe imza atan Büyükşehir Belediyesi, 200 atletin iştirakiyle Tenis Defi Ligi düzenledi.

2021 yılı sonunda tenis severlerin hizmetine sunulan, Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’ın itibarlı projelerinden olan 2 farklı Kapalı Tenis Kortu’nda heyecan dolu maçlarla 28 Mayıs 2022’de başlayan ve büyük heyecana sahne olan Tenis Defi Ligi, 15 Ekim 2022’de sona erdi. Dönem sonu turnuvasıyla mükafatlar sahiplerini bulurken, erkekler ve bayanlarda dereceye giren atletlere mükafatları Kapalı Tenis Kortu’nda yapılan merasimle takdim edildi.

Müsabakalar sonucunda bayanlarda, Esra Aksoy birincilik derecesi ile şampiyonluğu elde ederken, ikinci olan Serap Bulut Çöbden’in akabinde Nimet Bali üçüncülüğe yerleşti. Erkeklerde ise Recep Özkalıpçı birinci, Korhan Özkalıpçı ikinci ve Ertuğrul Burak Sabuncu üçüncülük derecesi ile ligi muvaffakiyetle tamamladı.

Dereceye giren atletlere mükafatlarını Kayseri Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Daire Lideri Sayın Ahmet Erdem Bahçecioğlu takdim etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç da renkli imajlara sahne olan Tenis Defi Ligi’ne katılan tüm atletlere teşekkür ederek, sporu hayatlarından asla çıkarmamaları tavsiyesinde bulunarak muvaffakiyetlerinin devamını diledi.

Tenis Defi Ligi’ne katılan sportmenler ise düzenlenen ligin yanı sıra kente kazandırılan 2 farklı kapalı tenis kortu için Lider Büyükkılıç’a teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir