Kendi Kafalarını Giyotinle Kesip Ateşe Attılar: Akılalmaz Çiftin Garip Kurban Ritüeli Herkesi Şoke Etti!

Geçtiğimiz Pazar günü Hindistan’da meydana gelen bir garip kurban ritüeli herkesi şoke etti. Giyotinle başlarını kesen çift, kurdukları düzenekle kesilen başlarını ateşe attı! Ayrıntılar içeriğimizde. ?

Kaynak: https://nypost.com/2023/04/17/couple-…

Güney Asya’da bulunan ve dünyanın en büyük ikinci nüfusuna sahip olan Hindistan’da geçtiğimiz hafta sonu akılalmaz bir olay yaşandı.

38 yaşındaki Hemubhai Makwana ve 35 yaşındaki eşi Hansaben Makwana, geçtiğimiz Pazar gecesi Gujarat eyaletinin batısında bulunan Vinchiya köyünde bir garip kurban ritüeli gerçekleştirdi.

Hindustan Times’ta yayınlanan habere nazaran giyotine emsal bir düzeneğin altına ateş sunağı hazırlayan çiftin emeli giyotinle başlarını kestikten sonra başlarının ateşe yuvarlanmasıydı.

İntihar eden çiftin cansız vücutlarını amcalarına yaptıkları ziyaretten dönen 12 ve 13 yaşındaki çocukları buldu.

Yetkililer çiftin intihar ettiği alanda vefatlarından kimsenin sorumlu olmadığını yazdıkları bir intihar notu buldular.

Çift, bahsi geçen notta tıpkı vakitte geride kalan iki çocuklarına bakmaları için aile büyüklerine de davette bulundular.

Çiftin bu türlü bir intiharı neden gerçekleştirdiklerini sorgulayan yetkililer kara büyü ritüeli olup olmadığını araştırdılar.

Ancak araştırma sürecinde çiftin sırf Hinduizmin ana rablerinden biri olan ilah Şiva’ya geçen yıl boyunca her gün konutlarında kurdukları bir tapınakta ibadet ettiklerine ulaştılar.

Hansaben Makwana’nın kuzeni Jayanti Jatapara, çiftin vefatlarından evvel rastgele bir maddi zorlukla yahut alaka sıkıntısıyla karşılaşmadıklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir