Korona vaka sayıları 28 bin sınırında!

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde her gün güncel koronavirüs tablosu yayınlanıyor. Türkiye’nin bugünkü korona tablosuna göre vaka sayısında düşüş gözlemleniyor. İşte en güncel Türkiye Koronavirüs tablosu detayları…

7 KASIM KORONA TABLOSU AÇIKLANDI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 7 Kasım Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosunu resmi Twitter hesabından yayınladı.

Koca Twitter’dan yaptığı açıklamada; “Salgın gündeminden yorulduğunuzun farkındayız. Siz tedbirlere uyun, aşınızı olun; yapılması gereken başka ne varsa o görev bizim. Covid-19 testleri, hastalarımızın tedavisi, Turkovac’ın yaygın kullanıma hazırlığı devam ediyor. Hedefimiz, şu günlerin bir an önce unutulması.” dedi

KORONAVİRÜS SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

TÜRKİYE KORONAVİRÜS TABLOSU

Sağlık Bakanlığı, Günlük Koronavirüs Tablosu’nu “covid19.saglik.gov.tr” adresinden paylaştı.

Türkiye’de son 24 saatte 347 bin 783 Kovid-19 testi yapıldı, 25 bin 304 kişinin testi pozitif çıktı, 200 kişi yaşamını yitirdi.

DÜNYADA KORONAVİRÜS SON DURUM

ABD’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında ölenlerin sayısı, son 24 saatte 374 artışla 754 bin 311’e yükseldi.

Rusya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlangıcından bu yana 41 bin 335 ile “en yüksek günlük vaka sayısı” kayıtlara geçti.

Avusturya’da 8 Kasım’dan itibaren kafe, restoran, kişisel bakım merkezleri, otel ve hastanelere, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yaptırmış ya da hastalığı geçirmiş kişilerin girişine izin verilecek.

İtalya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 6 bin 764 yeni vaka tespit edildi.

Yunanistan’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısının, salgının başından bu yana en yüksek seviyeye ulaştığı bildirildi.

Ukrayna’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 793 kişinin hayatını kaybetmesiyle şimdiye kadarki “günlük en yüksek” can kaybı sayısı kayıtlara geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir