Renault Austral’ın Türkiye satış fiyatı belli oldu

Renault‘nun C-SUV modeli Austral’ın ülkemizde sunulacak Techno Esprit Alpine versiyonu için Türkiye satış fiyatı açıklandı.

24 Nisan’da ön siparişlere açılacak modelin lansmana özel opsiyonlar hariç anahtar teslim fiyatı 1 milyon 190 bin TL olarak belirlendi.

Ön sipariş kaydını oluşturmak isteyen kullanıcılar, MAİS Yetkili Satıcıları ve Şubelerine ulaşarak 250 bin TL ön ödeme yaparak siparişini tamamlayacak. Kayıt sürecini tamamlayan birinci 500 kişi yeni Austral’e Haziran ayından itibaren sahip olacak.

Atletik SUV

Austral, 20 farklı gelişmiş sürüş dayanak sistemi ve 564 cm2 OpenR Link bilgi-eğlence sistemiyle öne çıkıyor. Art koltuk 16 cm geriye çekilerek, güzel bir diz arası sağlanıyor. Modeldeki en yeni jenerasyon Multi-Sense teknolojisinde bulunan 4 farklı sürüş modu ve ferdileştirme seçenekleri farklı beklentilere yanıt veriyor.

İttifak bünyesinde geliştirilen 3. kuşak CMF-CD platformunu kullanan birinci Renault modeli olan Austral, 160 bg 12V mild hybrid motoruyla yakıt tüketimini ve emisyonları azaltııyor.

Ön siparişler sonrasında Austral’ın Türkiye’de yola çıkma tarihi ise Haziran ayı olarak planlanıyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir