Seversin 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seversin dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Seversin son bölümde neler oldu?

Seversin, Kanal D İç İmaller imzalı, birinci kısmı 1 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın yazdığı, başrollerini İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün paylaştığı romantik güldürü çeşidindeki Türk televizyon dizisi. Seversin 12. kısım fragmanı yayınlandı mı? Seversin dizisi yeni kısım fragmanı çıktı mı? Seversin son kısımda neler oldu?

SEVERSİN 12. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Seversin dizisinin 12. kısım fragmanı bugünkü 11. kısımdan sonra yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı çıkmadı.

SEVERSİN 11. KISIM FRAGMANI İZLE!

SEVERSİN 11. KISIMDA NELER OLACAK?

Seversin 11. Kısım Fragmanı yayında! Tolga’dan Asya’ya seviyorum itirafı!

Zor durumda kalan Asya herkes için en hakikat kararı vermek ister. Tolga ise Asya’nın yanındadır. Dayanamaz ve sonunda Asya’ya onu sevdiğini itiraf eder!

Seversin yeni kısmıyla Çarşamba 20.00’da Kanal D’de!

SEVERSİN SON KISIMDA NELER OLDU?

Seversin 3 Ağustos Çarşamba yayınlanan son kısımda Nazlı’nın bir televizyon kanalında yaptığı açıklamalar herkeste şok tesiri yaratıyor!

Tolga, Asya’ya olan hislerini sorgularken Asya da Tolga’nın davranışlarına mana vermeye çalışmaktadır. Sete gelen haber bir anda çekimleri durdurur. Aşk Girdabı’nın senaristi Sefa Oran, Bahri’yi arayıp diziyi artık yazmayacağını söylemiştir. Bir anda gözler Tolga’ya çevrilir zira kısa müddet evvel verdiği bir röportajda Tolga çekimlerde sahnelerin yüzde seksenini doğaçladığından bahsetmiştir. Bahri Tolga ve Asya’yı Sefa Oran’ı ikna etmesi için görevlendirir. Kahramanlarımız Sefa Oran’la konuştuklarında sorunun altında yatan asıl sebebin makus sonla biten bir aşk öyküsü olduğunu anlarlar. Asya ve Tolga bir yandan kendi iç dünyalarında aşkı sorgularken bir yandan da Sefa Oran’ı aşkına kavuşturup Aşk Girdabı dizisinin geleceğini kurtarabilecekler midir?

Seversin yeni kısmıyla Çarşamba akşamı Kanal D’de…

SEVERSİN KONUSU NE?

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün, oyuncu takımında Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, Birincinin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer aldığı Seversin çok yakında Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin direktörlüğündeki Seversin yakında başlıyor.Genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ile hoşlar hoşu Asya’nın aşk kıssası anlatılıyor.

SEVERSİN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Yörük – Tolga Tuna

İlayda Alişan – Asya

Zeynep Kankonde

Nergis Kumbasar

Ozan Dağgez – Ferdi

Ceren Taşçı

Ergül Miray Şahin

İlkin Tüfekçi

Yiğit Dikmen – Selçuk

Hazal Benli – Selin

Halil İbrahim Kurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir