Sosyal market hayırseverlerle büyüyor

ORDU (İGFA) – Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla kentte hayata geçirilen Toplumsal Market’te gereksinim sahibi vatandaşlar ihtiyaçlarını çarçabuk gideriyor. Büyükşehir Belediyesinin bu güzellik hareketine katılmak isteyen firmalar ve hayırsever vatandaşlardan Toplumsal Markete bağış takviyesi geliyor.

RAFLAR BOŞ KALMIYOR

Ürün çeşitliliği açısından başka marketleri aratmayan Toplumsal Market’te dezavantajlı vatandaşlar giysiden paklık gerecine, kırtasiyeden besine kadar birçok eserle muhtaçlıklarını karşılıyor. Her türlü imkânı muhtaçlık sahibi vatandaşlar için kullanan Büyükşehir Belediyesi marketin materyal stokunu boş bırakmıyor, Toplumsal Market’e firmalar ve hayırsever vatandaşlardan büyük dayanak geliyor.

BAĞIŞLAR TOPLUMSAL MARKET ARACILIĞI İLE ULAŞTIRILIYOR

İhtiyaç sahiplerine yardımlarını çarçabuk ulaştırmak isteyen hayırseverler bağışlarını Ordu Büyükşehir Belediyesinin Toplumsal Market hizmeti ile gerçekleştiriyor. Giysiden kırtasiyeye, besinden paklık materyaline kadar muhtaçlıkları temin eden hayırseverler bağışları markete teslim ediyor. Dezavantajlı vatandaşlar bu bağışları ister online sistemle isterlerse şahsen markete gelerek alabiliyorlar. Açıldığı günden bu yana Toplumsal Market’te bağışta bulunan 33 firma ve hayırseverin bağışları da Ordu Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla gereksinim sahipleri ile buluşturuldu.

İhtiyaç sahiplerine hayırseverlerinde dayanağı ile yardım elini uzatan Büyükşehir Belediyesi Ordu’da güzellik zincirine her gün yeni bir halka ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir