Teşkilat’ın enerjisini en yükseğe çıkaracak transfer! Elveda diyen Çağlar Ertuğrul’un yerine…

Aksiyon ve tansiyonun tepeye ulaştığı sahneleriyle gündemden düşmeyen, 3. döneme yanlışsız adım adım yaklaşan Teşkilat dizisinde Yunus Emre Yıldırımer fırtınası şiddetli esecek. Bilindiği üzere birçok dizi projesi, beyaz perde üretimi ve tiyatro oyunlarında oyunculuk performansı sergileme fırsatı yakalayan Yunus Emre Yıldırımer, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da uzun soluklu macera geçirmişti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bittikten kısa bir vakit sonra İsmi Sevgi’yle muahede imzalayan Yunus Emre Yıldırımer umduğunu bulamamış ve kelam konusu proje erken final yaparak yayından kaldırılmıştı. Mesleksel mesleğinde birinci adımı 2007 yılında ATV’de yayınlanan Hatırla Sevgili dizisiyle atan Yunus Emre Yıldırımer, Teşkilat’ın 3. döneminde sürpriz bir karakterle TRT1 ekranında uzunluk göstermeye hazırlanıyor.

Çağlar Ertuğrul, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler ve Mesut Akusta üzere birbirinden savlı isimlerin teker teker veda ettiği Teşkilat dizisinin 3. dönemiyle Eylül ayında başlaması bekleniyor. Başrollerini Deniz Baysal, Gürkan Uygun ve Turgut Tunçalp’in paylaştığı Teşkilat dizisinin yeni döneminde da sürprizlerin arkası ardı kesilmeyecek ve hem güçlü mevzusuyla hem başarılı takımıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir