Valerien Ismael’in Gedson Fernandes planı ortaya çıktı!

Beşiktaş’ın geçen dönemin devre ortasında Portekiz grubu Benfica’dan 6 milyon Euro artı sonraki satıştan yüzde 50 hisse karşılığında takımına kattığı ve Çaykur Rizespor’a kiraladığı Gedson Fernandes, birinci antrenmanına evvelki gün çıktı.

Siyah-beyazlıların yeni dönem açılışında epey olumlu imajlar sergileyen başarılı orta saha oyuncusu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla taraftarlara ileti göndermeyi de ihmal etmedi. Portekizli futbolcu, birinci egzersizinden bir fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı. Yıldız oyuncu, fotoğrafına, ‘Kartallar yüksek uçar’ notunu düştü. 23 yaşındaki oyuncunun bu paylaşımı kısa müddette büyük ilgi gördü.

DURAN TOPLAR ONDAN SORULACAK

Fanatik’in haberine nazaran, ekip idmanında bilhassa oyun zekasıyla teknik takımın beğenisini kazanan yıldız futbolcu, Valerien Ismael’in planlamasında orta dörtlünün merkezinde Josef de Souza’yla birlikte oynayacak. Ismael, genç futbolcunun atak tertiplerindeki tesirini azamî biçimde kullanmayı hedefliyor. Teğe bir konumlardaki başarısı ve duran toplardaki skorer kimliğiyle dikkat çeken Gedson, kadronun birinci frikikçisi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir