Aldatmak 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aldatmak yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Aldatmak yeni bölümde neler olacak?

Aldatmak, Tims&B Productions imzalı, birinci kısmı 22 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Murat Saraçoğlu’nun yaptığı, Yıldız Tunç’un senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Aldatmak 30. kısım fragmanı yayınlandı mı? Aldatmak yeni kısım fragmanı çıktı mı? Aldatmak yeni kısımda neler olacak?

ALDATMAK NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Aldatmak her Perşembe saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

ALDATMAK 30. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aldatmak 29. kısmının akabinde 30. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni kısım fragmanı bugünkü kısmın akabinde ATV’nin resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

ALDATMAK SON KISIMDA NELER OLDU?

Tarık’tan şaşırtan çıkış

Zeliş’in Yeşim ile akrabalığının ortaya çıkması bomba tesiri yaratır. Güzide bu tesadüfe kuşkucu yaklaşırken Ozan’ın Zeliş’e bakış açışını sorgulamasına sebep olur. Masumiyetini kanıtlamak için çaresiz kalan Zeliş, kendini Oltan ile ilgili tehlikeli bir misyonun içinde bulur.

Diyarbakır’dan tanıdık bir yüzün ortaya çıkışı Behram cephesinde koşulların değişmesine sebep olacaktır. Oylum kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulunca Behram, Oylum’un canı için kendininkini tehlikeye atar.

Sezai’nin davasına kendini yeterliden uyguna vermiş olan Güzide, bir yandan da Tarık ile ilgili radikal bir karar almak zorunda kalır. Fakat bu kararı, onu asla varsayım edemeyeceği bir sonuca götürecektir.

ALDATMAK YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Hamile kızınıza gönlünüze nazaran bir kısmet bulursunuz inşallah!”

Tarık’ın mahkemedeki son atağı herkesi şaşkına çevirir. Kimse onun bu kararına bir mana veremese de Güzide ve Oltan kendilerince bunun nedenini anlarlar. Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte Ozan, Zeliş konusunda bir çıkmaza girer. Ne olursa olsun aileleri yüzünden birlikte olamayacaklarının ikisi de farkındadır.

Artık geri dönülmez bir yola giren Oylum ne yaparsa yapsın tasasını de mutsuzluğunu da saklayamaz. Tolga ve Selin’in birlikteliklerine şahit olurken birebir vakitte kendisinin bile inanamadığı aşkına ailesini de ikna etmek zorunda kalır.

Güzide tüm yaşananlara karşın etrafındakilerin dürüstlüğüne güvense de berbat sürprizlerle karşılaşmaktan kaçamaz. Lakin Güzide’nin onlara mutlak bir yanıtı olacaktır.

ALDATMAK OYUNCU KADROSU

Vahide Perçin – Güzide Yenersoy

Ercan Kesal – Ali Sezai Okumuş

Mustafa Uğurlu – Tarık Yenersoy

Yusuf Çim – Ozan Yenersoy

Cem Bender – Oltan Kaşifoğlu

Caner Şahin – Tolga Kaşifoğlu

Feyza Sevil Güngör – Oylum Yenersoy

Asena Girişken – Yeşim Denizeren

Cem Sürgit – Ümit Özgüder

Meltem Baytok – Nazan Tokluca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir