Demet Özdemir-Oğuzhan koç çiftinden yeni pozlar!

Demet Özdemir (30) ile Oğuzhan Koç (37), 28 Ağustos akşamı Sarıyer’de bir otelde görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. Ünlü çiftten Demet Özdemir’in nikah şahitliğini üretimci Faruk Turgut üstlenirken, Koç’un şahidi ise Acun Ilıcalı olmuştu. Çift birinci danslarını ise Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ müziği ile yapmıştı.

ÜÇ FARKLI GELİNLİK GİYDİ

Özdemir, nikah sırasında Eda Güngör Museum of Fine Clothing tasarımı gelinlikle davetlilerin karşısına çıkarken; nikah sonrasında da Nihan Peker’in tasarladığı ikinci gelinliği ile göz kamaştırmıştı. After party için ise Alexander Mc Queen defilesinin özel modülü olan elbiseyi, Londra’dan sipariş ederek kendisine özel tasarlatmıştı.

“10 YIL SONRA BİRİNCİ SEFER SÖYLÜYORUM”

Önceki ay Soho House’da gerçekleşen bir davette görüntülenen hoş oyuncu, özel hayatı hakkında ise şöyle konuşmuştu:

Şimdi dinlenme kademesindeyim, biliyorsunuz evlilik. Hoş gidiyor evlilik. Şu anda çalışmıyorum, meskenle ilgileniyorum. Bu cümleyi benden çok ender duyarsınız, 10 yıl sonra birinci kez bunu söylüyorum. Ben de çok şaşkınım, hâlâ ikna olamıyorum.

“ÇOK BAŞ PATLATMADIK”

Demet Özdemir, yeni konutlarıyla ilgili dekorasyon çalışmalarının sorulması üzerine ise “Dekorasyon çalışmasına çok baş patlatmadık. Onunla ilgili çok vaktimiz olmadı. Çok sevdiğim bir iç mimar arkadaşım var, ona teslim ettik. Tam vaktinde işi bitirdi, bizim için kıymetli olan da o” tabirlerini kullanmıştı.

“MARMARİS GÜNLÜĞÜ”

Tüm bunların akabinde şimdilerde Koç ile keyifli bir evlilik sürdüren Özdemir, 15.6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından eşi ve ünlü arkadaşlarıyla yeni pozlarını paylaştı. Peşpeşe yayınladığı karelere, “Marmaris günlüğü! Sizi seviyorum” notunu yazan ünlü isim, kısa müddette binlerce beğeni ve yorum aldı.

Takipçilerinin, “Bu hoş ikili maşallah”, “Senin keyifli gözlerin bizim mutluluğumuz” ve “Hep gül, daima keyifli ol” üzere bildiriler yazdığı oyuncuya; Oğuzhan Koç’tan da kalp emojili yorum gecikmedi.

DEMET’E AĞIR İLGİ

Öte yandan Demet Özdemir, geçtiğimiz haftalarda ailesiyle birlikte geldiği İstinyePark’da objektiflere takılmıştı. Ünlü oyuncu, Markalar Sokağı’nda karşılaştığı basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etmeyi de ihmal etmemişti.

Muhabirlerle sohbeti sırasında yanına gelen hayranlarının ağır ilgisiyle karşılaşan Özdemir, fotoğraf isteklerini geri çevirmemişti. Kendisiyle büyük sevinç içinde fotoğraf çektiren hayranlarına teşekkür eden hoş oyuncu, daha sonra ailesinin yanına giderek, gün uzunluğu alışverişin keyfini çıkarmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir