Azerbaycan Grand Prix’ine özel katkı

İSTANBUL (İGFA) – Azerbaycan’ın başşehri Bakü’nün kalbinde yer alan, markanın efsanevi hizmetlerini ve rakipsiz imkanlarını bir ortada sunan The Ritz-Carlton, Bakü, F1 Azerbaycan Grand Prix’i için hazırladığı özel paket ile F1 tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayacak. Lüksün ve mahallî geleneklerin eşsiz bir konforda buluştuğu otel; içinde ulaşım, konaklama, ayrıcalıklı lezzet şölenlerinin yer aldığı F1 paketi ile yarış tutkunlarının heyecanını ayrıcalıklı lüksle donatılmış bir maceraya dönüştürecek.

“Ateş Ülkesi” Azerbaycan’ın büyüleyici kültürü ve misafirperverliğinde eşsiz bir yarış tecrübesi yaşatacak olan The Ritz-Carlton, Bakü lüks konaklama, yenilikçi lezzetler ve sunacağı kültürel tecrübeyle F1 tutkunlarını unutulmaz bir keşif seyahatine çıkaracak.

Bakü’yü yeni bir lüks standardıyla tanıştıran 33 katlı The Ritz-Carlton, Bakü, birden fazla özel balkon ve teraslı 190 lüks odası ve suitiyle maceranın merkez üssüne dönüşerek, unutulmaz anların başrolünde yer alacak. Nefes kesici ışıltılı Hazar Denizi ve kentin hareketli sokakları, anıların unutulmaz sahnelerine eşlik edecek.

Konuklar için şık bir dinlenme alanı olan ve otelin 13. katında yer alan Club Lounge, Club Level, tüm gün sunacağı ilham verici lezzetleriyle konukların muhtaçlığını karşılayacak. Yarışlar sırasında Club Lounge, F1’i kutlamak için bir cümbüş merkezine dönüşecek. Konuklar canlı müzik eşliğinde yarış aracı simülatörünü deneyimleyebilecek, yarış kitlerini inceleyebilecek ve daha evvel yarışlara mesken sahipliği yapan ülkelere özel hazırlanmış kokteyllerin tadını çıkarabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir