Bursa İnegöl protokolü 2024’e mesaide girdi

BURSA (İGFA) – İnegöl’de protokol üyeleri yeni yıla mesaide girdi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman, Belediye Lideri Alper Taban, AK Parti Vilayet Lider Yardımcısı Tarık Akman, AK Parti İnegöl İlçe Lideri Mustafa Durmuş, AK Parti Bayan Kolları Lider Vekili Süheyla Üsküp ve AK Parti Gençlik Kolları Lideri Ömer Faruk Baştürk’ün yer aldığı protokol üyeleri, yıl başı gecesi vazifeli olan kamu çalışanları ile işyerlerinde vatandaşlara hizmet sunan esnafları ziyaret etti.

İnegöl Emniyet Müdürlüğü karakolunda misyonlu polis memurlarını ziyaret eden protokol, akabinde İnegöl Belediyesi’nde hizmetini sürdüren Tahlil Merkezi çalışanları ile Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti. Protokol ayrıyeten geçirdikleri kaza sonucu yaralanan polis memurlarını da İnegöl Devlet Hastanesi acil servisinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Daha sonra İtfaiye Müdürlüğü ve İnegöl Belediyesi’nin alanda paklık çalışmalarını sürdüren takımlarını ziyaret eden protokol, daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Taksi durağı ve Atatürk Bulvarı esnaflarına yapılan ziyaretlerle vatandaşların da yeni yılı kutlandı.

Yeni yıl ziyaretleri sırasında açıklama yapan İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, “Yılbaşı gecesi ziyaretlerimizi yapıyoruz. 2023 hareketli bir yıl oldu. Sarsıntısıyla, acısıyla, tatlısıyla tüm güzellikleriyle yaşadığımız bir yıl oldu. Cenabı Allah 2024 yılında ülkemize, milletimize, vatandaşlarımıza, tüm ümmete sıhhat, sıhhat nasip etsin. Dünyada yaşanan aksiliklerin sona ermesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Herkese iyi ve hoş yıllar diliyorum” dedi.

AK Parti İlçe Lideri Mustafa Durmuş ise “2023 yılının 6 Şubat’ında, yüzyılın felaketi olarak nitelendirdiğimiz bir sarsıntı yaşadık. Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde hükümetimiz ve devletimiz gerekli çabayı gösterdi ve bu kentlerimiz tekrar inşa edilmeye başladı. Cenabı Allah bir daha bu tip afetlerden cümle İslam alemini ve ülkemizi korusun. İnşallah 2024 yılının da 2023’ten daha güzel bir sene olmasını diliyorum. Türkiye yüzyılının başladığı bu günlerde inşallah daha verimli bir yıl geçireceğiz” diye konuştu.

AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman da “AK Parti ailesi olarak her yıl olduğu üzere bu yıl da tüm kurumlarımızı, hizmet veren ünitelerimizi ziyaret ediyoruz. 2023 yılı bir ölçü üzüldüğümüz bir yıl oldu. Hem sarsıntı nedeniyle yaşadığımız keder, sonrasında Gazze’de yaşanan insanlık dışı dram hepimizi üzüyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği üzere daha adil bir dünya olmasını istek ediyoruz. Türkiye yüzyılı olarak nitelendirdiğimiz, Cumhuriyetimizin 100. Yılının akabinde ikinci yüzyıla girdiğimiz 2024 yılından itibaren inşallah geçtiğimiz bütün yıllardan daha hoş bir yıl ve yılların başlangıcı olmasını ümit ediyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir