Eski Yetişkin Film Yıldızı, Çocuğunun Babasının NBA Yıldızı Olduğunu Söyleyince Fanları Tahmin Oyununa Başladı

25 yaşındaki emekli yetişkin sinema yıldızı Lana Rhoades, çocuğunun babasının NBA oyuncusu olduğunu söyleyince ortalık karıştı. Babanın isini vermeyen Rhoades, çocuğa tek başına baktığını tez etti. Rhoades’ın hayranları ise çocuğun babasının kim olduğu gizemini çözmek için kolları sıvadı. Haydi ayrıntılara.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/arti…

Eski yetişkin sinema oyuncusu Lana Rhoades, çektiği bir TikTok görüntüsüyle çocuğunun babasının kim olduğuna dair bir spekülasyon yarattı.

25 yaşındaki Rhoades, çektiği görüntüyü toplumsal medya kanallarında yayınladı. Rhoades, görüntüde küçük bir çocuğu kucağında tutuyor ve görüntünün üzerinde ‘Yemin ederim, NBA oyuncularının yeterli adamlar olduğunu düşündüm.’ yazıyor.

“Daha sonra öğrendiğim şey gebe olduğumdu ve babası bana defolup gitmemi söyledi.”

Eski yetişkin sineması yıldızının takipçileri çocuğun babasının kim olduğuna dair iddialarda bulundu. Takipçilerin birden fazla çocuğun babasının Brooklyn Nets’in yıldızları Kevin Durant ya da Blake Griffin olduğunu söyledi.

Rhoades daha evvel NBA grubunun bir üyesiyle olan buluşmasını ‘3 Girls 1 Kitchen’ podcast’inde anlatmıştı.

Rhoades  o vakit da isim vermemişti fakat burcunun Terazi olduğunu söylemişti. İki defa NBA Şampiyonu ve iki kere NBA Finalleri MVP’si olan Kevin Durant, bu açıklamanın geldiği devirde gruptaki tek Terazi burcuydu. Ancak Rhoades podcast sırasında çıktığı adamın esasen çocukları olduğunu da söylemişti.

Kevin Durant’in çocuğu yok lakin Blake Griffin’in, eski nişanlısı Brynn Cameron’dan iki çocuğu olunca gözler Griffin’e çevrildi.

Bazı takipçiler ise Rhoades’un çocuğunun bir barışıp bir küstüğü Mike Majlak’dan olduğunu tez etti.

Hiç profesyonel basketbol oynamamış olan Majlak, baba olduğunu inkar ederken, sunucu Paul da babanın bir NBA oyuncusu olduğunu öne sürdü.

Paul, Impaulsive podcast’inde Charlamagne tha God ile konuşan oyuncunun kim olduğunu açıkladı, fakat ağzı sansürlenmiş haldeyken bip sesi çıkardı. Charlamagne  ‘Vay canına!’ şeklinde tepki verdi.

Aynı podcast’te Majlak, Rhoades’in “iyi olduğunu” ve “büyük bir NBA oyuncusundan” bir bebeği olduğunu söylemişti.

Anlayacağınız çocuğun babasının kim olduğu hala büyük bir spekülasyon. Sizce bu üç isimden hangisi çocuğun babası?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir