Müge Anlı’da Canlı Yayına Bağlandı: Şebnem Gürsoy Neden Gündemde? Şebnem Gürsoy Kimdir?

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Şebnem Gürsoy neden gündem oldu? Şebnem Gürsoy katıldığı programda neler söyledi?  İşte Şebnem Gürsoy hakkında ayrıntılar.

Şebnem Gürsoy Kimdir? Eğitim Hayatı Nasıldır?

Şebnem Gürsoy Talay 1964 Ankara doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ayrıyeten seslendirme sanatçısıdır. Şebnem Gürsoy Talay, lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na giderek oyunculuk mesleğini başlatmıştır. Lisans hayatına ise Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji kısmında başlamıştır.

Şebnem Gürsoy Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Sanatçı günümüze kadar birçok tanınan dizi ve sinemada yer aldı. Ayrıyeten birçok tiyatro oyununda da rol aldı. İşte Şebnem Gürsoy’un yer aldığı kimi dizi ve sinemalar:

  • Bizim Meskenin halleri 

  • Kasabanın İncisi

  • Bir varmış, Bir Yokmuş

  • Hayat Devam ediyor

  • Kocamın Ailesi

  • Mazi Kalbimde Yaradır

  • Beni Affet

  • Kehribar

  • İki Yalancı

  • Beni Bırakma

Şebnem Gürsoy Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Bağlandı

Canlı yayına bağlanan oyuncu Müge Anlı’da devam eden bir olay üzerine açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu oyuncu olmakla alakalı bir konuşma yaptı. Yaptığı konuşma ise hem stüdyodakiler tarafından hem de seyirciler tarafından takdir edildi. Pekala Eben Gürsoy oyunculuk hakkında neler söyledi?

‘Bir oyuncu her şeyden evvel vicdanlı olur, namuslu olur, merhametli olur…İyi bir oyuncu olabilmek için evvel güzel bir insan olmak gerekir. Oyunculuk uzun bir koşu, uzun bir gayret, uzun bir insanlık imtihanıdır…Oyuncu her şeyiyle örnek olmak durumundadır.’

Müge Anlı olarak meslek prestijimizi korumak ismine yaptığınız konuşmalar için çok teşekkür ederim.

Müge Anlı’ya teşekkür eden Şebnem Gürsoy konuşmalarına şu sözlerle devam etti: ‘Ekranda 2-3 dakika görünmeyle oyuncu olunmuyor…Borç namustur düsturuyla ben çalışırım öderim diyebilmeliydiniz!’

Kanser hastası yengesinin tedavi parasını çalmıştı. Ezel Bayraktar (Ömer Can Aslanhan) son günlerde Müge Anlı programına damgasını vurdu.

İsmini Ezel dizisi başrolünden etkilenerek Ezel Bayraktar olarak değiştiren Ömer Can Aslanhan olayı son günlerde Türkiye’nin gündeminde. 

Yengesinin kanser tedavisi için biriktirdiği parayı çalması üzerine ağabeyi Mehmet Aslanhan Müge Anlı programına katılarak Ezel hakkında şikayetçi olmuştu. Kansere yakalanan mağdur Tuğba hanım ise parasının geri verilmesini talep ediyor. ‘Sağlığımı çaldın Ezel!’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir