TikTok’ta hayrete düşüren iddialar: “Zaman yolcusuyum”

Bir TikTok kullanıcısı vakit yolcusu olduğunu sav ederek birbirinden değişik açıklamalarda bulundu. Timevoyaging isimli kullanıcı, Güneş patlaması ile 10 kişinin harika güçleri olacağı, Kraliçe Elizabeth’in ne vakit öleceği üzere dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

Bir TikTok kullanıcısı vakit yolcusu olduğunu tez ederek birbirinden farklı açıklamalarda bulundu.

Son günlerde toplumsal medyanın lisanında Timevoyaging isimli TikTok kullanıcısının paylaşımları var. Vakit yolcusu olduğunu tez eden TikTok kullanıcısı, gelecekle ilgili çeşitli bilgiler veriyor.

64 bin takipçisi olan, Timevoyaging isimli kullanıcının TikTok’ta yayınladığı paylaşımlar, platformun hudutlarını da aştı.

Paylaşımlarında, vakitte seyahat yaptığını ve 2906 yılından geldiğini söyleyen gizemli kullanıcının gelecekle ilgili tezleri ise şu halde:

BU BEŞ TARİHİ UNUTMAYIN

5 Ağustos 2022: Bir adam öldükten üç gün sonra dirilip mevtten sonra neler olduğunu anlatacak.

30 Ekim 2022: 51. bölge yakınına gizemli bir obje iniş yapıyor.
(Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’ne ilişkin olan 51. Bölge, daha evvel pek çok sefer uzaylılarla ilgili savların merkezinde yer aldı.)

14 Kasım 2022: Güneş patlamasından sonra 10 şahısta harika güçler ortaya çıkacak.

21 Nisan 2023: Kraliçe Elizabeth, dördüncü evre mide kanserinden hayatını kaybedecek.

1 Temmuz 2023: Kayıp kent Atlantis, sonunda bulunacak.

Zaman yolcusu, ayıca muhteşem güçlere sahip olacak 10 kişi ile ilgili bir diğer görüntüde ayrıntılar da veriyor ve muhteşem güçlere sahip olan 10 şahıstan kimilerinin güçlerini makus istikamette kullanacağını söylüyor. Yaşanacak Güneş patlamasından etkilenen insanların telekinezi üzere bir dizi güç geliştireceğini argüman ediyor.

İlginç paylaşımlardan sonra yüzlerce TikTok kullanıcısından kimileri daha fazla bilgi talep ederken kimileri da hiç inandırıcı olmadığını söylemek için yorumlar yaptı.

Zaman yolcusu olduğunu sav eden kullanıcının paylaşımı, 2 milyon izleme aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir