Türkiye’nin en kapsamlı FIFA liginin kazananı Team Demiral oldu

Türkiye’nin en güzel profesyonel espor kadroları ve oyuncularının katıldığı Be The Champion League’de; FUT Esports, Fenerbahçe Espor, Fastpay Wildcats, IF Parla Esports, Team Demiral, Galatasaray Espor, Supermassive Blaze ve Beşiktaş şampiyonluk kupası için gayret verdi. 25-26 Haziran’da çeyrek final, yarı final ve final çabaların yapıldığı tertipte kıran kırana geçen maçlar izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Finalin ismi Fastpay Wildcats – Team Demiral oldu

Dev turnuvada final bileti öncesi, Beşiktaş, Suppermassive Blaze, Galatasaray Espor, Fenerbahçe Espor, FUT Esports, IF Parla Esports, Team Demiral ve Fastpay Wilcats ismini play-off’lara yazdırdı. Yarı final çaba eşleşmeleri ise FUT Esports – Fastpay Wildcat, Team Demiral – Parla Esports halinde oldu. 3 maçlık seri eşliğinde oynanan birinci yarı final uğraşlarında rakibi FUT Esports’u 2-1’lik maç serisiyle yenen Fastpay Wildcats final biletini alan birinci grup olurken, Parla Esports’u 2-0’lık maç serisi ile mağlup eden Team Demiral ise final biletini kazanan ikinci grup oldu.

Kupa, 3-1’lik seri sonunda Team Demiral’in oldu

Turnuvanın 5 maçlık seri üzerinden oynan final çabasında ise Team Demiral ve Fastpay Wildcats ortasında oynandı. Team Demiral’i finalde ‘BJanardaK’, Fastpay Wildcats’i ise ‘berkjie’ yönetti. 5-3, 4-1 ve 5-3’lik maçlar sonunda seriyi 3-1’le tamamlayan Team Demiral, Be The Champion League’nin kazananı oldu. Turnuva sonunda değerlendirmelerde bulunan Marka Uzmanı Ertan Ece, “Güzel bir turnuvayı geride bıraktık. Burada her gün binlerce şahsa ulaştık. Yeni jenerasyonun yanında olmaya devam edeceğiz. Bu çeşit tertiplerde yer almak bizim için çok değerli. Turnuvada yer alan tüm ekiplerimize, izleyenlere çok teşekkür ederiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir