Ronaldo Neden Ağladı? Cristiano Ronaldo’ya Ne Oldu, Ağlama Sebebi Ne?

Dünya Kupası elemelerinde geçtiğimiz akşam Cristiano Ronaldo’nun ağlaması, spor dünyasına bomba üzere düştü. Dünyaca ünlü futbolcunun gözyaşlarına hakim olamadığı anların yayınlanması ile toplumsal medya adeta çalkalandı. Hem yeterli hem makûs yorumların gayesi olan Ronaldo’nun neden ağladığını bilmeyenler ise soluğu internette aldı. Pekala Ronaldo neden ağladı? Cristiano Ronaldo’ya ne oldu? İşte ayrıntılar…

2022 Dünya Kupası’na Ronaldo’nun gözyaşları damgasını vurdu. Dünya Kupası’nı ve futbolu yakından takip etmeyenler ise gündemden düşmeyen Ronaldo’nun neden ağladığını araştırmaya başladı.

Dünya Kupası çeyrek finallerinde Fas, yıllardır elde ettiği en büyük başarılarından birinin altına imza atarak Portekiz’i mağlup etti.

Dünya Kupası çeyrek final maçlarında Portekiz ile Fas karşı karşıya geldi. Kupanın beğenilen kadrolarından Portekiz, Fas karşısında 1-0 mağlup oldu. Ronaldo’nun sadece son dakikalarında dahil olduğu maç sonucu, Portekiz Dünya Kupası’ndan elendi.

Peki Ronaldo neden ağladı?

Portekiz Teknik Yöneticisi Fernando Santos, Cristiano Ronaldo’yu yedekte bırakmıştı. Maçın son dakikalarında alana giren ancak rastgele bir tesiri olmayan Ronaldo duruma son derece üzüldü. 37 yaşındaki futbolcu 2022 Dünya Kupası’nda 5 maça çıktı ve sadece 1 gol atabildi.

Hem ekibinin elenmesi hem de Dünya Kupası’nda oynanan son maçlarının onun açısından felaketle sonuçlanması ile duygusal patlama yaşayan Ronaldo, göz yaşlarına hakim olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir